Hakkımızda

Hakkımızda

Kurucu şirketimiz 1982 den beri OTO TEMEL adıyla Samsun Gülsan Sanayi Sitesinde ilk kurulduğu günden bu ana dek siz değerli araç sahiplerine hizmet vermektedir. günümüz değişen piyasa şartlarına bağlı olarak Samsunotomarket.com adıyla oto yedek parça ve aksesuarlarını internet üzerinden siz değerli tüketicilerin hizmetine sunmak üzere faaliyete başlamıştır. Sektörünün yaygın markalarını aynı çatı altında bulunduran firmamız satışa sunduğu ürünleri, sektörde önde gelen otomotiv parça üreticilerinden ve ana bayilerinden tedarik etmektedir.

Samsunotomarket.com öncelikle tüm üye kardeşlerimize güvenilir hizmet sunmak bu sektördeki tecrübesini siz değerli kardeşlerimize para kazanmanın ötesinde faydalı olabilmek amacıyla kurulmuştur.

Vizyonumuz

Firmamız, tüketici memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışını ilke edinmiştir.  Bunun için müşterilerimizin ürünler ve siparişleri hakkında ihtiyaç duyduğu bilgilendirmeyi kendilerine en doğru, hızlı ve anlaşılır bir şekilde iletmeyi hedeflemekteyiz. İnanıyoruz ki tam ve doğru bilgilenme sunduğumuz hizmette müşteri memnuniyetini artıracaktır. Aradığınız herhangi bir otomotiv yedek parça ve aksesuarı Samsunotomarket.com ile artık size bir tıklama mesafesindedir. Doğru ürün, daha ucuz, daha çabuk, daha güvenli ve daha değerli olarak tek bir tıklama ile adresine teslim edilecektir.

Ürünlerimiz, kaliteli ürün arayan, ürün fiyat-değer bilincinde olan, çabuk ve güvenli teslim isteyen, kendi yaşam kalitesi ve araç bakamına önem veren tüketicilere hitap etmektedir. Unutmayınız ki, doğru ve kaliteli yedek parça konusunda vereceğiniz karar, öncelikle sürüş güvenliğinizi,  aracınızın performansını, yakıt tasarrufunu ve ömrünü artıracağı gibi size ve sevdiklerinize de daha iyi ve güvenli bir yaşam kalitesi olarak yansıyacaktır.

Misyonumuz

 müşterilerimize mümkün olan en az hatayla faydalı olabilmek  doğru, daha ucuz, daha çabuk, daha güvenli ve daha değerli ürünler sunmak

Marka değeri yüksek olan ürünler yanında kaliteli ve ekonomik ürünleri de müşterilerimize sunarak ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktayız. Bu sayede müşterilerimiz istedikleri marka sınıfında orijinal veya yan sanayi ürünleri seçebilecek ve isterlerse montaj hizmetlerinden yararlanabileceklerdir.

© 2021 otomarket

WHATSAPP
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Alışveriş Sepetim